Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

 Skládá se ze dvou typů sacharidů – glukózy a manitolu. Isomalt se nachází jako potravinářská přídatná látka pod číslem E953. Je to synteticky odvozené, nízkokalorické sladidlo, které se široce používá v potravinářství, kosmetice a léčivech. Byl objeven v 60. letech 20. století. Dodává se ve formě bílého, bez zápachu a nehygroskopického (neabsorbuje vlhkost) prášku, vysoce rozpustného ve vodě. Mezi dalšími potravinářskými aplikacemi a výhodami isomaltu stojí za zmínku, že je odolný vůči vysokým teplotám, lze jej použít v pekařských výrobcích a nezpůsobuje slepování cukrovinek. Isomalt, v množství nezbytném k dosažení zamýšleného účelu, lze použít mimo jiné: ve výrobě: Kysané mléčné výrobky s přidanými aromaty nebo aromaty se sníženou energetickou hodnotou nebo bez cukru Zmrzlina se sníženou energetickou hodnotou Džemy, želé, marmelády se sníženou energetickou hodnotou nebo bez přidaného cukru Kakaové a čokoládové výrobky se sníženou energetickou hodnotou nebo bez přidaného cukru Žvýkačka bez cukru Snídaňové cereálie nebo výrobky na bázi cereálií se sníženou energetickou hodnotou nebo bez přidaného cukru Pečivo a dorty se sníženou energetickou hodnotou nebo bez přidaného cukru Dietní potraviny pro zvláštní lékařské účely Dietní potraviny používané při dietách pro regulaci hmotnosti Potraviny určené pro osoby s intolerancí lepku Dezerty se sníženou energetickou hodnotou nebo bez přidaného cukru Doplňky stravy.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

Náhrada cukru isomalt, sorbitol, okyselující látka: kyselina vinná.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 985 kJ
Energetická hodnota kcal 235,4 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 98 g
    - z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0,3 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametry

Kategorie: Isomalt
Výrobce Cake Masters
EAN 4250712300233
Kód produktu 10023

Recenze

100 %
Perfektní kopule na dort
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg

Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg

Isomalt na výrobu cukrových dekorací. Balení 0,5 kg.

227 Kč
45.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Isomalt - 450g

Umělé sladidlo Isomalt se velmi dobře tvaruje a upravuje, lze jej použít jako jedlé dekorace. Balení

215 Kč
47.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Isomalt 250g

Isomalt pro vytváření působivých dekorací nejen na dorty. Balení 250 g.

167 Kč
66.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Vyrobeno v Německu
Isomalt drops lesní zelená 150g

Isomalt drops lesní zelená 150g

Isomalt drops lesní zelená. Balení 150 g.

124 Kč
82.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus